/// Čo Vám môžeme ponúknuť?

“VŠETKY NAŠE SLUŽBY VYKONÁVAME S PROFESIONÁLNYM PRÍSTUPOM.
PRACUJEME RÝCHLO A EFEKTÍVNE!”

Služby a obchodná činnosť

Obchodná činnosť:
- predaj pneumatík, vzdušníc a ost. materiálov na opravy
- všeobecná obchodná činnosť
 
Služby:
- oprava pneumatík a vzdušníc všetkých rozmerov
- oprava rôznych špeciálnych výrobkov z gumy
 
Vyrábame rôzne výrobky pre potreby hlavne strojárskych firiem v regióne Východoslovenského kraja, ale v menšom množstve aj pre odberateľov z ostatných krajov Slovenska a aj do ČR. Nami vyrábané silentbloky sú vyvážané. Viac druhov výrobkov v našej výrobe predstavuje náhradu dovozov ND pre osobné a nákl. automobily (hlavne silentbloky, tesnivá a špec. výrobky).  
 
spracovávať termoplastické kaučuky – TPE
 
Výroba foriem je riešená komplexne od zadania výkresu výrobku až po jej finalizáciu aj s odskúšaním presnosti udaných rozmerov.
 
U výroby LTG sa orientujeme na strojárske a obchodné firmy hlavne na Slovensku a priamym stykom s týmito firmami riešime komplexne výrobu LTG od skreslenia výkresovej dokumentácie cez vlastnú i kooperačnú výrobu foriem až po výrobu finálnych výrobkov presne podľa požiadaviek zákazníka. 
Technické parametre výrobkov závisia od rozmerov a použitej zmesi na výrobok. Rozmer výrobku je daný presnosťou výroby formy a zmesi na výrobok volíme podľa základných požiadaviek a fyzikálnomechanických vlastností dovážaných zmesí. Od dodávateľa zmesi dostávame atest na každú odobranú zmes, takže jej vlastnosti máme spoľahlivo určené. 

/// Pozrite si naše výrobky

img img img

/// Neváhajte nás kontaktovať

Ďakujeme.

Dušan IVAN - BIGUM 
Pod hájom 10
Prešov - Ľubotice, 080 06

IČO: 32 935 749
IČ DPH: SK1020744318
GSM: (421) 903 627 810
         (421) 903 448 368
         (421) 903 559 328


E-mail: bigum@stonline.sk
www.bigum.sk